Kategorijos
0 balsai
Volvo fl electric

Miestuose elektra varomi sunkvežimiai turi nemažą potencialą, kadangi jie neskleidžia taršos ir pasižymi mažesniu triukšmo lygiu. Dėl mažesnio triukšmingumo jais galima pristatyti krovinius ir surinkti atliekas ankstyvais rytais, vėlais vakarais ar nakties metu, tokiu būdu pagerinant logistikos srautus ir sumažinant eismo grūstis piko metu. Elektra varomi sunkvežimiai dėl jų švarumo ir tylumo taip pat atveria naujų galimybių planuojant miestus ir kelių infrastruktūrą. Tokios transporto priemonės gali būti pakraunamos sandėlių viduje ir zonose, kuriose taikomi aplinkosauginiai ribojimai.

„Dėl pasaulinės urbanizacijos tempo miestuose vis labiau ryškėja logistikos pokyčių, taršos ir triukšmo neskleidžiančių sunkvežimių poreikis.  Su „Volvo FL Electric” ir „Volvo FE Electric” mes galime patenkinti tiek griežtus aplinkosaugos reikalavimus, tiek aukštus mūsų klientų komercinius lūkesčius,” – sako viceprezidentas elektromobilumui Jonas Odermalmas.

Vienas iš didžiausių iššūkių yra padidinti naudingąją apkrovą, tuo pat metu optimizuojant nuvažiuojamą atstumą.

„Volvo Trucks’ sprendimai bus pagrįsti konkretaus verslo poreikiais, atsižvelgiant į įvairius parametrus, tokius kaip važiavimo ciklai, krovinių svoris ir maršrutų analizė, siekiant pačiu efektyviausiu būdu panaudoti baterijų galimybes,” - teigia Jonas Odermalmas.

„Volvo FL Electric” ir „Volvo FE Electric” buvo kuriami glaudžiai bendradarbiaujant su keliais pasirinktais klientais iš Geteborgo miesto Švedijoje. Grįžtamais ryšys buvo labai teigiamas, o bandymuose dalyvavusiems vairuotojams didžiausią įspūdį paliko jėgos agregatų atsakas, greitas įsibėgėjimas ir kokie tylūs yra šie elektra varomi sunkvežimiai.

„Nors sulaukėme teigiamų klientų atsiliepimų, - paaiškina Jonas Odermalmas, - tačiau suprantame, kad krovimui skirta infrastruktūra yra dar tik vystoma daugumoje miestų ir mes dirbame kartu su partneriais tiek iš viešojo, tiek iš privataus sektoriaus, kad susitartume dėl ilgalaikės krovimo infrastruktūros plėtros strategijos. Akivaizdu, kad būtina didinti įkrovimo stotelių kiekį ir vystyti jų infrastruktūrą.”

Siekiant kovoti su klimato kaitos pokyčiais, bus reikalinga turėti keletą jėgos agregatų technologijų.

„Elektra varomos transporto priemonės, kraunamos iš atsinaujinančių energijos šaltinių gaunama elektros energija, yra ženklus žingsnis link tvaresnio miestų transporto. Tačiau nebus vienintelio energijos šaltinio, kuris išspręs daugelį su klimato kaitos pokyčiais susijusias ir kitas aplinkosaugines problemas. Transporto priemonėms, priklausomai nuo jų panaudojimo srities, reikės įvairių jėgos agregatų sprendimų,“ – mano Jonas Odermalmas.

Faktai apie „Volvo FL Electric” ir  „Volvo FE Electric”

  • „Volvo FL Electric” ir  „Volvo FE Electric” yra skirti distribuciniams gabenimams, atliekų tvarkymui ir kitoms transporto užduotims miestuose atlikti.
  • Elektra varomus sunkvežimius bus galima įsigyti Švedijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje ir Nyderlanduose.
  • Planuojama gamybos pradžia – 2020 m. kovas.
  • Bendroji „Volvo FL Electric” masė 16 tonų, „Volvo FE Electric” - 27 tonos.


Sužinokite daugiau apie „Volvo Trucks” iniciatyvas elektromobilumo srityje http://www.volvotrucks.lt/electromobility

94 peržiūros ^mėnuo ^diena, ^metai

Tavo Komentaras

Your name to display (optional)
Privacy: Your email address will only be used for sending these notifications.
Anti-spam verification:

To avoid this verification in future, please log in or register.